KALENDARZ TO NAJLEPSZY NOŚNIK REKLAMY!

kal

Nasza oferta obejmuje projektowanie i drukowanie szerokiej gamy kalendarzy. W ofercie znajdują się między innymi: kalendarze trójdzielne, kalendarze książkowe, kalendarzyki podręczne, kalendarze biurowe, kalendarze panoramiczne i wiele innych. Dopasowane indywidualnie do designu firmy kalendarze mogą służyć jako idealny prezent dla waszych partnerów biznesowych będąc przy tym reklamą firmy.

KALENDARZE ścienne

Najbardziej popularna i największa grupa kalendarzy przeznaczonych do wieszania na ścianie. W skład kalendarzy ściennych wchodzą: kalendarze jednoplanszowe, wieloplanszowe, kalendarze jednodzielne, trójdzielne, kalendarze spiralowane oraz listwowe. Wśród tak bogatej oferty każdy znajdzie kalendarz dla siebie. Nasza agencja reklamowa przygotuje również projekt graficzny odpowiedni do wizerunku Twojej firmy.

KALENDARZ książkowy

Szeroki wybór modeli oraz formatów kalendarzy książkowych zadowoli każdego klienta. W zależności od potrzeb można wybrać kalendarz w układzie tygodniowym, jeżeli potrzebujesz mniejszej ilości na zapiski lub dziennym, z całą stroną przeznaczoną na notatki. W naszej ofercie kalendarz książkowych znajdziesz kalendarze formatu A5, A4, B5 oraz B6. Zapraszamy również do zapoznania się z naszą oferta na biuwary. Podkłady na biurko znakomicie przydają sie do zanotowania ważnych informacji. Na kalendarzu wykonujemy tłoczenie logo firmy, grawer lub personalizację, w zależności od potrzeb klienta. Kalendarze to efektywna możliwość prezentacji przez cały rok!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:

www.pieknekalendarze.pl